O nas

Pomysł stworzenia kompleksowego sklepu dla Mam i Dzieci – Mumciuch.pl powstał z potrzeby noszenia polskich, wygodnych i wysokiej jakości ubrań ciążowych i dziecięcych.

Początki działalności sklepu Mumciuch.pl sięgają 2007 r., kiedy to w Krakowie otwarto Galerię i Klubokawiarnię dla Rodziców "Pępek Świata".

Dziś Mumciuch.pl - w nowej odsłonie graficznej, z nową energią, oferuje innowacyjne produkty na czas ciąży i macierzyństwa. Towarzyszymy Rodzinom w zachodzących w ich życiu zmianach. Jesteśmy blisko, gdy potrzebują wsparcia, odkrywamy razem z Nimi tajemnice ciąży i macierzyństwa.

 

Nasz sklep internetowy Mumciuch.pl kompleksowo dba o Mamy i ich Pociechy:

WYPOSAŻAMY w produkty, które niezbędne są do przyjęcia na świat potomka, jak również dla starszych dzieci. Asortyment sklepu to odzież ciążowa, dziecięca i niemowlęca, akcesoria dla mam, starszych dzieci i niemowlaków. W swojej ofercie posiadamy również produkty na prezent, książki i tekstylia, wyroby handmade.

UBIERAMY w odzież polskich producentów, stworzoną najczęściej ręcznie, z wysokiej jakości materiałów, z myślą o komforcie noszenia i podkreślającą indywidualność przez niebanalne wzory. Chcąc się doskonalić również centrum badań i rozwoju, aby opracowywać innowacyjne rozwiązania w zakresie mody ciążowej.

EDUKUJEMY i ROZWIJAMY poprzez organizowanie dla dzieci, mam oraz całych rodzin multikreatywnych warsztatów z wykorzystaniem nowych technologii, a także wydarzeń kulturalnych, naukowych, specjalistycznych.

DOSTARCZAMY ROZRYWKI poprzez współpracę z parkami rozrywki i kinami. Planujemy również uruchomić klubokawiarnię Mamas & Papas Cafe, idealne miejsce na spędzanie czasu wolnego.

PIELĘGNUJEMY przez współpracę z salonami piękności.

 

Specjalnie dla przyszłych i obecnych Mam stworzyliśmy markę:

image

która dba o kobiety wszechstronnie.

 

Zależy nam na wygodzie, wysokiej jakości tkanin i fasonach wpisujących się w obecne trendy. Kolekcje szyte są w Polsce i wykonane są z naturalnych materiałów.
Modele powstały z myślą o kobietach w ciąży – aktywnych zawodowo, które poszukują modnych, nowoczesnych ubrań zgodnych z biznesową elegancją. Proponujemy m.in.: spodnie, spódnice, żakiety, tuniki, bluzki, płaszcze. Ich zaletą jest to, że można je nosić także po ciąży, dzięki specjalnym regulacjom.

 

Mumciuch.pl to coś więcej niż sklep internetowy...

 

Jesteśmy Firmą Rodzinną, rozumiemy problemy Rodziców, sami mamy dzieci, które od narodzin ubieramy w naszym sklepie.

 

Nasza firma uczestniczy w kampanii społecznej Firma Rodzinna to MARKA

image

Pracujemy nad wdrażaniem systemu do obsługi Karty Dużej Rodziny.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie