Formy dostawy

Sklep Mumciuch stara się realizować zamówienia najszybciej jak to możliwe, aby zamówiony towar ekspresowo znalazł się w Państwa rękach. Czas samej realizacji zamówienia wynosi do 48 godz. (2 dni robocze). Czas oczekiwania na przesyłkę to 24-96 godz. (2-4 dni robocze) od momentu wysyłki zamówienia, w zależności od wybranej formy dostawy. Koszt dostawy również zależy od wybranej w trakcie zamówienia opcji. Sklep internetowy Mumciuch oferuje swoim Klientom następujące formy dostawy:

 

 

image
image Koszt dostawy:
15,00 zł

Dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Dostawy odbywają się w dniach roboczych, w godzinach funkcjonowania firm kurierskich, głównie 9:00 - 17:00. Należy podać adresu dostawy oraz numer telefonu, pod którym możliwy będzie odbiór przesyłki we wskazanych wyżej godzinach. Przy przesyłkach za pobraniem wskazane jest posiadanie odliczonej kwoty - kurier nie jest zobowiązany do posiadania przy sobie gotówki. Czas dostawy: 1-2 dni robocze od momentu potwierdzenia przez Sklep wysyłki.

Status przesyłki krajowej można sprawdzić na: https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcel

image
Koszt dostawy:
13,00 zł

Dostawy za pośrednictwem firmy Pocztex, kuriera Poczty Polskiej w usługa Pocztex Kurier 48. Pocztex Kurier 48 to dostawa przesyłki w systemie door to door. Przesyłki doręczane od poniedziałku do piątku. Przy wyborze tej formy dostawy należy podać numer telefonu lub adres e-mail. Dzięki temu poprzez wiadomości SMS lub e-mail przesyłane będą informujące o postępie doręczenia. Czas dostawy: 2-3 dni robocze od momentu potwierdzenia przez Sklep wysyłki. Przy przesyłkach za pobraniem wskazane jest posiadanie odliczonej kwoty - listonosz/kurier nie jest zobowiązany do posiadania przy sobie gotówki.

Status przesyłki krajowej można sprawdzić na: http://www.pocztex.pl/sledzenie-przesylek

image Koszt dostawy:
11,00 zł

Dostawy za pośrednictwem usługi Paczkomaty In Post. Przy zakupach należy podaj swój numer telefonu i adres e-mail oraz wybrać najwygodniejszy Paczkomat. W momencie dostarczenia przesyłki do wybranego Paczkomatu wysłane zostanie powiadomienie z kodem odbioru (6 cyfr). Należy je zachować, by móc odebrać paczkę! Na ekranie Paczkomatu należy wpisać swój numer telefonu oraz kod odbioru. Po chwili otworzy się skrytka z paczką. Na odbiór są 3 dni od otrzymania powiadomienia. Po upływie 72 godzin Kurier zabiera przesyłkę z Paczkomatu i zawozi ją do Oddziału InPost, który obsługuje dany Paczkomat. Tam będzie ona czekała na odbiór przez kolejne 11 dni. Paczkomaty działąją 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Czas dostawy: 2-3 dni robocze od momentu potwierdzenia przez Sklep wysyłki.

Status przesyłki można sprawdzić na: https://twoj.inpost.pl/pl/znajdz-przesylke

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie